Ballina Lajme vendore OVL e UÇPMB-së takon udhëheqësit e ri të komunës të Bujanocit

OVL e UÇPMB-së takon udhëheqësit e ri të komunës të Bujanocit

77
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dje në një takim përurues kryesia e Ovl UÇPMB-së, me udhëheqësit e ri të Komunës së Bujanocit.
Kryesia e OVL-së të UÇPMB-së dje pati takim përuruese me Kryetarin z. Nagip Arifi dhe me Nënkryetarin z.Shqiprim Musliu.

Kryesia e OVL-së ka uruar udhëheqësin e re, duke ju dëshiruar suksese në punë dhe shëndet në jetë udhëheqësies së re./BujanociNet/

Statusi i OVL UÇPMB-së, në profilin e saj zyrtar në facebook.
---- ----
----
-----
-----