Ballina AKTUALE OVL e UÇPMB-së ngushllon familjen Bilalli dhe Sabedini

OVL e UÇPMB-së ngushllon familjen Bilalli dhe Sabedini

3257
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një lajm i kobshëm që tronditi zemrat e çdo shqiptari

Sot më 25 .12. 2020 ditë e Premte një lajm i kobshëm ka goditur zemrat e mbarë shqiptarëve. Në një aksident trafiku i ndodhur në rrugën Lluçan që të shpie për në fshatin Dobrosin janë aksidentuar 6 fëmijë nxënës të shkollës së mesme, ku dy prej tyre kanë humbur jetën kurse 4 të tjerë po trajtohen në spitalin e Nishit.
Familjeve nga fshati Lluçan komuna e Bujanocit që humbën më të dashurit e tyre i shprehim ngushëllime, kurse të lënduarve i dëshirojmë shërim të shpejtë.
Ngushëllime të sinqerta familjes Bilalli dhe Sabedini nga ish Komandanti i Shtabit të Përgjithëshëm të UÇPMB-së z.Shefket Musliu
Ngushëllime të sinqerta dhe nga Ovl e UÇPMB-së
Bujanoc

---- ----
----
-----
-----