Ballina Showbiz “Ouu…”, Keisi ia thotë troç Sabianit: S’më plas fare për ty… (FOTO)

“Ouu…”, Keisi ia thotë troç Sabianit: S’më plas fare për ty… (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, a treguar së fundmi edhe anën e saj “rebele”. Përmes një video të publikuar në “TikTok”, Keisi shfaqet krah babai të saj teksa i tregon se është zemëruar me të.

----

“Jam zemëruar me ty”, o thotë Keisi Sabianit, i cili i përgjigjet: “Si, si çfarë…”.

“Jam unë këtu….”, i thotë më pas ajo, ku merr përgjigjen: “Eeee….”.

“Je ti aty?”, vijon Keisi, ku Sabiani shton: “E…”.

“Nuk më plas fare…”, ia kthen vajza Sabianit dhe ky i fundit ngel i habitur: “Ouu…”.

Por sigurisht që e gjithë kjo bisedë është zhvilluar në kuadër të humorit, dhe zëri është i aktorëve të “Portokalli”.

Kujtojmë se Keisi dhe Sabiani kanë treguar nëpër intervista të ndryshme, se kanë një marrëdhënie shumë të mirë dhe të afërt.

----- ----