Ballina Lajme nacionale Osmani takoi Lajçakun

Osmani takoi Lajçakun

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim emisarin special të Bashkimit Evropian për dialogun, Miroslav Lajçak.

Diplomati sllovak ka arritur sot në Prishtinë ku fillimisht ka takuar kryeministrin Avdullah Hoti.

Lajçak nesër pritet të takojë presidentin Hashim Thaçi dhe krerët e partive politike.

The post Osmani takoi Lajçakun appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----