Ballina Lajme nacionale Ora policore, 32 gjoba për 24 orë

Ora policore, 32 gjoba për 24 orë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkup, 14 mars – Tridhjetë e dy persona nuk e kanë respektuar ndalesën  për lëvizje në 24 orëshin e fundit, kumtoi MPB. Gjatë 24 orëve të fundit sërish në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, për masën e mbajtjes së mbrojtjes personale në fytyrë, janë regjistruar 564 shkelje. MPB apelon deri te qytetarët t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjellura nga Qeveria dhe të gjithë së bashku të kontribuojmë për parandalim të përhapjes së Kovid-19. (koha.mk)

The post Ora policore, 32 gjoba për 24 orë appeared first on KOHA.

---- ----
-----