Ballina Lajme nacionale Opinione: Pse humbi LDK në Podujevë?

Opinione: Pse humbi LDK në Podujevë?

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Abdullahu: LDK i humbi zgjedhjet si pasojë e tërheqjes së Veliut nga komuna
Salihu: Podujeva viteve të fundit ka pas paraqitje jo të mirë të zhvillimit
Veliu: Koha do ta dëshmojë se propaganda kundër meje dhe LDK-së ka qenë e fabrikuar 

Analistë politikë dhe monitorues të punës së komunave numërojnë argumentet të cilat quan në humbjen e pushtetit të LDK-së në Komunën e Podujevës.
Për humbjen në Podujevë ka reaguar edhe ish-kryetari Agim Veliu, i cili ka thënë koha do ta dëshmojë se propaganda kundër tij dhe LDK-së ka qenë e fabrikuar dhe false.(Teksti- Fitore ADEMI, kamera- Sahit TROSHUPA, Fidan BAJRAMI)./21Media

The post Opinione: Pse humbi LDK në Podujevë? appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----