Ballina Showbiz Omur është rritur kaq shumë pas serialit, shikoni si është bërë

Omur është rritur kaq shumë pas serialit, shikoni si është bërë

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ është një ndër më të popullarizuarit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Sukses të madh arriti të ketë edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Personazhet e këtij seriali u bënë tejet të pëlqyer për publikun e një ndër ta është edhe roli i Omurit.

Vogëlushja tani duket se është rritur dhe mezi po mund ta njohim./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----