Ballina Showbiz ‘OKI’ mesazh për gurbetqarët

‘OKI’ mesazh për gurbetqarët

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fatmir Spahiu mesazh për gurbetqarët: Veç me juve Kosova është e plot dhe e vërtetë!

Sezoni veror është koha kur të gjithë bashkatdhetarët kthehen në vendlindje për t’i vizituar familjet dhe të afërmit e tyre.

Në këtë kohë ndryshe nga periudhat e tjera të vitit, vend është më i gjallëruar dhe frymon një atmosferë fantastike, shkruan Indeksonline.

E pikërisht për personat që vijë nga diaspora, aktori i mirënjohur Fatmir Spahiu në llogarinë e tij në Instagram ka dhënë një mesazh.

“Koha e gurbetqarve eshte pjesa me e bukur e vitit. Veq me ta Kosova eshte e plot dhe e vertet. Knaquni loqka”, ka shkruar aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

---- ----
-----