Ballina Showbiz “Ohhh vdiqa për pak…”, Olta Gixhari poston foto me bikini dhe ekspozon...

“Ohhh vdiqa për pak…”, Olta Gixhari poston foto me bikini dhe ekspozon të pasmet (FOTO)

133
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, duket se është bërë nostaligjike ndërsa qëndron e izoluar në Spanjë me partnerin e saj.

----

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Olta ka zbuluar se ka hapur arkivat dhe ka kujtuar periudhën e plazhit në Jalë.

Aktorja nuk ka nguruar që me ndjekësit të ndajë një foto me bikini, e shtrirë në rërë ku në plan të parë ka vendosur të pasmet.

Ajo shprehet se e ka marrë malli për jugun e Shqipërisë, ndërsa pyet fansat se ku do të donin të ishin në këto ditë me diell.

“Ohhh vdiqa per pak jug shqiperie 💙 Po ju ku do te donit te ishit sot me kete diell?”- shkroi Olta.

----- ----