Ballina Lajme nacionale Oficeri i FSK-së diplomon në Akademinë e Rreshter Majorëve në Amerikë

Oficeri i FSK-së diplomon në Akademinë e Rreshter Majorëve në Amerikë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shukri Abdullahu, Oficer i FSK-së ka diplomuar në akademinë ushtarake në SHBA.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, përmes një postimi në Facebook.

Abdullahu në Facebook, ka ndarë disa momente nga diplomimi në Amerikë.

“Ceremonia e Diplomimit në Akademinë e Rreshter Majorëve dhe kompletimi i një viti të mrekullueshëm ne USA”, ka shkruar Abdullahu.

---- ----
-----