Ballina Sport Ofertë 500 mijë euro për Keidi Bare, por spanjollët refuzojnë shitjen e...

Ofertë 500 mijë euro për Keidi Bare, por spanjollët refuzojnë shitjen e lojtarit kuqezi

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Malaga refuzon 500 mijë euro për Keidi Baren, duke iu referuar asaj që raportojnë mediat spanjolle. Edhe pse e ka nxjerrë në shitje klubi andaluzian nuk ka pranuar një ofertë të ardhur Rayo Vallecano skuadër që luan gjithashtu në Segunda Division, por Malaga e ka kthyer mbrapsht këtë ofertë pasi e ka cilësuar shumë të ulët.

Edhe pse janë në vështirësi serioze financiare dhe rrezikojnë falimentimin, drejtuesit e Malagas nuk kërkojnë ta lejojnë të largohet për një çmim të lirë mesfushorin e kombëtares shqiptare të cilin e vlerësojnë shumë më tepër dhe kërkohet në La Liga.

 

---- ----
----
-----
-----