Ballina Lajme nacionale Objekti i AKI-së rrethohet me shirita të policisë

Objekti i AKI-së rrethohet me shirita të policisë

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Agjencia Kosovës për Inteligjencë (AKI) sot është rrethuar me shirita të policies.

Në këtë pjesë janë të pranishme forca të shtuara policore, derisa, të njëjtët kanë bllokuar rrugën për Fushë Kosovë prej kazermës së FSK-së.

Portali RTV21 ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje./21Media

The post Objekti i AKI-së rrethohet me shirita të policisë appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----