Ballina Lajme nacionale “O Shijak me halle, më fute në valle”/ Berisha nxjerr “hitin” e...

“O Shijak me halle, më fute në valle”/ Berisha nxjerr “hitin” e verës Rama-Dako (Video)

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”, rrjeti është pushtuar nga meme, ku vihet në lojë kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, por edhe kryeministri Edi Rama.

Së fundmi, ka qenë ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar një videomontazh, të Ramës e Dakos me sfond muzikor këngën: “O Shijak me halle”.

“Hiti i rrjeteve sociale për krerët e mafies Rama- Dako!”, shkruan Berisha dhe i bashkëngjit videon.

Hiti i rrjeteve sociale per kreret e mafies Rama – Dako! sb

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 7 juin 2019

---- ---- ----
-----