Ballina Showbiz O sa mirë po i rri fustani, Big Mama do t’iu shkrijë...

O sa mirë po i rri fustani, Big Mama do t’iu shkrijë me pamjen e fundit

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në një aheng në Kaqanik. E veshur me fustan të zi dhe me stil, Big Mama ka shkëlqyer si zakonisht. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----