Ballina Showbiz O sa bukur po i rri fustani, Nora fansat krejt i kalli!

O sa bukur po i rri fustani, Nora fansat krejt i kalli!

75
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja mbrëmë ka përformuar në një diskotkë. E veshur me fustan të bardhë e provokues, Nora i ka ‘shkri’ fansat me paraqitjen e saj.

Për me tepër shikoni dy videto ku Nora shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

-----