Ballina Lajme nacionale “O i marrë, o budalla’’, ministrja sulmon ashpër Metën: Do shkarkohet!

“O i marrë, o budalla’’, ministrja sulmon ashpër Metën: Do shkarkohet!

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elisa Spiropali ka reaguar shumë ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, ndërsa po reagohej për një postim të Presidentit Ilir Meta në rrjetet sociale.

Ministrja e shtetit për marrëdhëniet me Parlamentit deklaroi se Ilir Meta është një President në shkarkim e sipër dhe nuk mund të bëjë shakatorin, ndërkohë që ka dalë kundër SHBA e BE.

‘Në rast se bën të njëjtën gjë dhe pret rezultate të ndryshme o je i marrë o je budalla’, tha Spiropali.

Spiropali përsëriti disa herë se shkarkimi do të ndodhë

“Shkarkimin e presidentit do ta çojmë deri në fund. Nuk po marrim asgjë që nuk na jep ligji”, tha ajo.

---- ---- ----
-----