Ballina Lajme nacionale Nusja nga Prizreni rrah vjehrrit e i bën për spital, dalin detaje...

Nusja nga Prizreni rrah vjehrrit e i bën për spital, dalin detaje të reja rreth rastit

130
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 09:30 në Prizren, ka prangosur një grua pasi që e njejta ka sulmuar fizikisht vjehrrit e saj, duke i bërë për spital.

Përmes raportit 24 orësh, është bërë e ditur se viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, derisa e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat vjehrrit e saj. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

---- ----
----
----- ----
-----