Ballina Showbiz Nusja e Taulantit vishet me kompletet më të bukura, po duket si...

Nusja e Taulantit vishet me kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet e veshur me komplete dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

---- ----
-----