Ballina Showbiz Nusja e Shpëtimit vesh fustan me lule, por frizura e saj mori...

Nusja e Shpëtimit vesh fustan me lule, por frizura e saj mori tërë vëmendjen

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan me lule dhe me një model interesant flokësh./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----