Ballina Showbiz Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë...

Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë dhe po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

529
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E dashura e re e Robertit duket se është një femër shumë e bukur.

Ajo u bë shumë e përfolur që nga dita e djeshme, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në një nga fotot e saj, ajo shihet e veshur me një fustan ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----