Ballina Showbiz Nusja e Milotit vishet plot stil, ‘sfidon’ të gjitha me pamjen

Nusja e Milotit vishet plot stil, ‘sfidon’ të gjitha me pamjen

43
SHPËRNDAJE

Milot Llalloshi është këngëtari kosovar tejet i pëlqyer në publik.

Ai dhe motra e tij Edona janë shumë aktivë si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, dasma e koncerte, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën private sidomos gruaja e tij Erxhina.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shopping e me këtë veshje po duket më e bukura nga të gjitha./ORAinfo/