Ballina Showbiz Nusja e Milotit posa doli nga frizerja, do ti ‘mahnitë’ dasmorët me...

Nusja e Milotit posa doli nga frizerja, do ti ‘mahnitë’ dasmorët me këtë pamje

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Ëerder Bremen, përcjell ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Ajo sot duket se është bërë gati për të shkuar në dasmë dhe me këtë pamje do t’i lë të gjithë pa fjalë./ORAinfo/

---- ----
-----