Ballina Showbiz Nusja e Milotit me poza provokuese nga pushimet, ju lë pa fjalë...

Nusja e Milotit me poza provokuese nga pushimet, ju lë pa fjalë me pamjen

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica është sensacioni i futbollit kosovar.

Ai është tani një ndër futbollistët më të pëlqyer dhe suksesi i tij po zgjerohet çdo ditë e më shumë, përcjell ORAinfo.

Pas ndeshjeve me kombëtaren, Miloti ka shkuar në pushime me gruan e tij.

E në fotot që i publikon, gruaja e Rashicës po shfaqet përvëluese me pamjen e veshjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----