Ballina Showbiz Nusja e Milotit ka dalë me shoqe, kaq e bukur është bërë

Nusja e Milotit ka dalë me shoqe, kaq e bukur është bërë

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Ëerder Bremen, përcjell ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Ajo sot ka dalë me shoqe dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj më bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----