Ballina Showbiz Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi...

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

141
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sarri shkëput kontratën me Juventusin për këtë skuadër?

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit buzët e saj duken paksa më të fryra.

Duket se as Qëndresa nuk i ka shpëtuar këtij ‘trendi’./ORAinfo/

Sarri shkëput kontratën me Juventusin për këtë skuadër?

---- ----
-----