Ballina Showbiz Nusja e Dautit ‘ҫmend’ të gjithë, shfaqet e veshur e rregulluar si...

Nusja e Dautit ‘ҫmend’ të gjithë, shfaqet e veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt.

Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Është Lola ajo më aktive në Instagram e pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket me shumë stil dhe shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
-----