Ballina Showbiz Nusja e Besnikut ka bërë grimin me mëngjes, shikoni si po duket

Nusja e Besnikut ka bërë grimin me mëngjes, shikoni si po duket

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka bërë një grim të thjeshtë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----