Ballina Showbiz Nusja e Besnikut del me vajzën, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Nusja e Besnikut del me vajzën, veshja e saj mori tërë vëmendjen

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me vajzën e saj.

Fustani i Lolitës është ai që mori vëmendjen në këtë foto./ORAinfo/

---- ----
-----