Ballina Showbiz Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur

Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram, reagon legjenda Pele

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

----

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram, reagon legjenda Pele

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Pas akuzave se ai ndryshoi statistikat në bion e tij në Instagram, reagon legjenda Pele

Postimi Nusja e Albanit shfaqet e veshur me minifund, po duket tejet bukur u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----