Ballina Showbiz Nusja e Albanit ‘sfidon’ të gjitha, kaq bukur është rregulluar për të...

Nusja e Albanit ‘sfidon’ të gjitha, kaq bukur është rregulluar për të shkuar në dasmë

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjolla Svirca Mehmeti u bë e njohur për publikun si nusja e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit.

Ajo u bë tejet e përfolur qysh në fillim dhe shkak për këtë u bënë paraqitjet e saj përhërë plot stil, përcjell ORAinfo.

Fjollën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Albani kanë shkuar në dasmë, e pamja e saj mori vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

---- ----
-----