Ballina Showbiz Nusja e Albanit publikon foto nga pushimet, kaq ‘provokative’ po duket ajo

Nusja e Albanit publikon foto nga pushimet, kaq ‘provokative’ po duket ajo

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, në të cilën po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ----
-----