Ballina Showbiz Nusja e Albanit pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e...

Nusja e Albanit pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim, e edhe e tillë po duket bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----