Ballina Showbiz Nusja e Albanit ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë...

Nusja e Albanit ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjen

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Ajo sonte ka publikuar një foto ku palltoja e saj mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----