Ballina Showbiz Nuset e Haradinajve kanë dalë bashkë në mbrëmje, po duken njëra më...

Nuset e Haradinajve kanë dalë bashkë në mbrëmje, po duken njëra më e bukur se tjetra

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Anita Haradianj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur si në profesionin e saj si gazetare, ashtu edhe si gruaja e kryeministrit, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë e përfolur edhe për raportin që e ka me kunatat e saj.

Mbrëmë, ato kanë dalë bashkë dhe në foton që kanë publikuar po duken njëra më e bukur se tjetra./ORAinfo/

---- ---- ----
-----