Ballina Showbiz Nuses së Ledrit i ndodh e papritura pak ditë para lindjes

Nuses së Ledrit i ndodh e papritura pak ditë para lindjes

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fitorja ndaj Moldavisë, vjen lajmi i mirë për Kosovën

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

----

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E pak ditë para lindjes, duket se Sara po argëtohet shumë.

Ajo sot ka publikuar një foto qesharake me një nga efektet e Snapit./ORAinfo/

Fitorja ndaj Moldavisë, vjen lajmi i mirë për Kosovën

----- ----