Ballina Showbiz Nusen e Labit e fotografojnë në rrugë, kaq bukur po i rri...

Nusen e Labit e fotografojnë në rrugë, kaq bukur po i rri minifundi

134
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

---- ----
-----