Ballina Lajme Bota/Rajoni Nuk voton Meta, po e shijon ditën në plazh

Nuk voton Meta, po e shijon ditën në plazh

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot po zhvillohen zgjedhjet në Shqipëri.

Për herë të parë në historinë politike shqiptare, Presidenti nuk voton.

Kreu i shtetit shqiptar Ilir Meta, këtë të diel po e kalon në plazh.

Ai postoi një fotografi bashkë me një mik të tij me përshkrimin: “Të dashur miq! Sot me Blushin tim duke shijuar këtë të dielë historike plot diell dhe muzikë”.

---- ----
-----