Ballina Lajme nacionale “Nuk po gjej fjalë për të përshkruar dhimbjen”, moderatori prek me fjalët...

“Nuk po gjej fjalë për të përshkruar dhimbjen”, moderatori prek me fjalët për Albert Krasniqin

166
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajmi i Fundit
“Nuk po gjej fjalë për të përshkruar dhimbjen”, moderatori prek me fjalët për Albert Krasniqin

Lidhur me vrasjen e Albert Krasniqit këtë të mërkurë nga babai i vet, ka reaguar edhe moderatori Visar Kalludra i cili ka qenë një shok i afërt me biznesmenin.

Kulludra nëpërmjet një postimin në instagram shprehet se nuk i besohet që Krasniqi është larguar nga jeta. Ndër të tjera thotë se jeta paska edhe momente të tilla të rënda e të pabesueshme

Postimi i plotë i gazetarit në Instagram:

“A bre daja jem nuk pom besohet qe na le vet, te kom pas si vlla… shume ron shume😔
Nuk po me besohet kurgjo e shume sene po me sillen ne kry. Jeta paska edhe ksi momente te randa e te pabesueshme.

Zoti te meshiroft vllau jem, na jemi qenie te dobeta dhe spo muj me gjete fjal me pershkru dhimten qe nuk je ma ne mesin tone”-

Kujtojmë që Albert Krasniqi u vra nga babai i tij Skënder Krasniqit pas një konflikti verbal mes tyre, ku i ati i kërkonte atij që të dorëzohej në polici pas ishte i shpallur në kërkim nga autoritetet kosovare.

“Nuk po gjej fjalë për të përshkruar dhimbjen”, moderatori prek me fjalët për Albert Krasniqin
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----