Ballina Showbiz Nuk përmbahet Dua Lipa, publikon video intime me të dashurin e ri

Nuk përmbahet Dua Lipa, publikon video intime me të dashurin e ri

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është duke e shijuar lidhjen e saj të re.

Ajo tashmë e ka konfirmuar romancën e saj me vëllanë e motrave të famshme, Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid.

Teksa janë në fillimet e tyre, dyshja duket se po argëtohen mjaft shumë pranë njërit-tjetrit.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare në rrjetet sociale ka ndarë një video përkrah Anwarit dhe duket tejet e lumtur.

Ata madje në këtë foto shfaqen në moment mjaft intim.

Për me tepër shikojeni videon:

---- ----
----
-----
-----