Ballina Showbiz Nuk ndalet Ryva, shikoni ndryshimin e radhës që ka bërë

Nuk ndalet Ryva, shikoni ndryshimin e radhës që ka bërë

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato të fillimeve të karrierës, përcjell ORAinfo.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se i ka prerë flokët të shkurta.

E ky duket se nuk është ndryshimi i fundit në pamjen e saj.

Sot, ajo ka shkuar tek frizerja dhe ka bërë edhe një ndryshim në flokët e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----