Ballina Showbiz Nuk ndalet Rita Ora/ Pas fotove me “pullë të kuqe”, këngëtarja del...

Nuk ndalet Rita Ora/ Pas fotove me “pullë të kuqe”, këngëtarja del vetëm me…(FOTO)

101
SHPËRNDAJE

Pas angazhimeve të shumta, Rita Ora ka shfrytëzuar temperaturat e larta në Los Anxhelos për t’u relaksuar.

Këngëtarja 29-vjeçare ka publikuar disa fotografi e veshur vetëm në bikini dhe ku duket në formë perfekte.

E veshur me bikini të kaltër, këngëtarja shqiptare vuri në pah linjat e saj seksi në disa poza joshëse. “Sot ishte një ditë e bukur”, shkruan Rita sipër imazheve.