Ballina Showbiz Nuk ndalet Bleona, shfaqet përsëri me veshje të ‘çuditshme’

Nuk ndalet Bleona, shfaqet përsëri me veshje të ‘çuditshme’

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bleona Qerreti është këngëtarja nga Shqipëria që me zërin dhe karakterin e saj mori vëmendjen e publikut shqiptar.

Edhe pse karrierën e filloi në Shqipëri , ajo tani po vazhdon muzikën në Amerikë ku ka publikuar edhe shumë projekte në gjuhën angleze, përcjell ORAinfo.

Ajo çka tani e bën Bleonen shumë të përfolur në publik është veshja e saj interesante në pothuajse shumicën e daljeve të saj publike.

Së fundi ajo shfaqet më një veshje në të zeza e kështu i ‘habiti’ fansat./ORAinfo/

---- ---- ----
-----