Ballina Lajme Bota/Rajoni “Nuk mundem më”/ Pamjet shokuese të një mjekeje që bërtet dhe qan...

“Nuk mundem më”/ Pamjet shokuese të një mjekeje që bërtet dhe qan në Kinë

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Disa pamje që po qarkullojnë në mediat botërore tregojnë një mjeke në Kinë duke qarë dhe duke bërtitur: “Unë nuk mundem më”.

Sipas mediave të huaja, videoja është bërë në një spital në Wuhan dhe aty shfaqet një mjeke e rraskapitur nga lodhja.

Ndërkohë, vijon të rritet me ritme të frikshme bilanci i viktimave nga koronavirusi i ri që ka prekur Kinë. 106 raportohet të ketë shkuar numri i viktimave nga virusi misterioz, nga 81 që u raportuan një ditë më parë, ndërsa numri i të prekurve ka arritur në 4515.

---- ----
----
-----
-----