Ballina Showbiz Nuk kursejnë asnjë cent, Loredna dhe Mozzik zbulojnë dhuratën milionshe

Nuk kursejnë asnjë cent, Loredna dhe Mozzik zbulojnë dhuratën milionshe

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë çifti më i komentuar.

Loredana Zefi dhe Mozzik janë një nga çiftet më të dashura dhe qëndrojnë gjithnjë në qendër të vëmendjes nga publiku ,shkruan Indeksonline.

Në fakt ishte Loredana që para pak kohësh kishte probleme me ligjin në Zvicërr, duke u akuzuar për një mashtrim për përfitimin e parave, rast i cili ka mbetur të zgjidhet nga organet e drejtësisë.

E këtë e kanë kaluar çifti, ata nëpër llogaritë e tyre në Instagram e kanë prezantuar veturën e tyre të re luksoze të markës Mercedes.

---- ----
-----