Ballina LifeBizare Nuk kishte ndodhur më parë/Çifti hungarez dhuron spektakël në plazhin e Durrësit...

Nuk kishte ndodhur më parë/Çifti hungarez dhuron spektakël në plazhin e Durrësit (FOTO)

267
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një çift hungarez rreth të 60-tave, që kishin ardhur me pushime në Shqipëri kanë zgjedhur që të ruajnë një kujtim shumë të bukur prej këtej nga ne; një skulpturë prej rëre, ku duket një çift i përqafuar.

Pamja ka tërhequr pushuesit e fundit të këtij fillimshtatori, që janë ndalur të kundrojnë me vëmendje atë që do të dilte pas punës së çiftit dhe janë larguar me në buzëqeshje./Fotot u moren nga profili ne FB i Endrit Tafanit

---- ----
----
----- ----
-----