Ballina LifeBizare Nuk kanë fund festat në Britani, me mijëra të rinj vërshojnë të...

Nuk kanë fund festat në Britani, me mijëra të rinj vërshojnë të dehur në rrugë (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Miliona njerëz në mbarë botën kanë nisur përgatitjet për Krishtlindje, duke zbukuruar pemën si dhe duke bërë pazaret e fundvitit.

Por, “e premtja e çmendur” para Krishtlindjeve festohet në mënyrë të çuditshme nga britanikët. Mes alkoolit dhe skandalit, të rinjtë kanë pushtuar rrugët duke ofruar skena të çmendura dhe aspak të këndshme.

Britanikët dinë si të festojnë dhe për hir të së vërtetës askush nuk e shijon fundjavën më shumë se ata. Por, çfarë ndodh në festën e Krishtlindjes mbetet në festën e Krishtlindjes, apo jo?

---- ----
-----