Ballina Sport “Nuk kam pasurr kurrë dyshime te cilësitë e tij”, menaxheri i Rrahmanit:...

“Nuk kam pasurr kurrë dyshime te cilësitë e tij”, menaxheri i Rrahmanit: Dëshiron të shkruajë historinë dhe të bëhet kapiten i Napolit

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Amir Rrahmani më fund ka arritur të fitoi një vend titullari te Napoli. Mbrojtësi shqiptar ka përfituar nga dëmtimet e mbrojtësave të tjerë dhe me paraqitjet e tij ka fituar besimin e trajnerit Gatusso.

Në një intervistë për mediat italiane ka folur edhe menaxheri i Rrahmanit, Ardian Aliaj, ish-lojtari i Kombëtares shqiptare.

“Gjithçka më në fund po shkon në vendin e duhur. Nuk kam pasur kurrë dyshime për cilësitë e tij.

Rrahmani dëshiron të shkruajë historinë me këtë fanellë dhe një ditë të bëhet kapiteni I Napolit”, u shpreh Aliaj.

---- ----
----
-----
-----