Ballina Showbiz “Nuk kam bërë gjë për muaj me radhë”/Nusja e ish-kryeministrit jep leksione:...

“Nuk kam bërë gjë për muaj me radhë”/Nusja e ish-kryeministrit jep leksione: Vajza, mos shkoni direkt në… (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Armnina Mevlani është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Sa herë ajo poston ndonjë foto në rrjetet sociale bëhet lajm. Nusja e djalit të ish kryeministrit ka prokura sërish pas disa fotove në Insastory të disa paragrafë shkëputur nga një libër që po lexon duke lënë edhe komentin se saj mbi foto. “

Nëse fle direkt, me shumë mundësi nuk do ta kesh pranë dhe për shumë gjatë. Duke shkuar me të që herën e parë, thellë brenda vetes ti e di që nuk po bën diçka për të cilën ndihesh krenare. Ti e di që gjërat nuk supozohen të jenë kështu”, thuhet në paragrafin e librit.

Lidhur me këtë Armina ka lënë edhe komentin e saj. “Vajza mos flini me të që në takimin e parë (faktikisht jam fanse e të qëndruarit disa muaj pa bërë gjë)”, këshillon Armina e cila tashmë mund të thuhet se është specialiste e raporteve intime.

---- ---- ----
-----