Ballina Showbiz “Nuk ka qene e lehte”, Fatma Methasani flet per shtatzenine dhe…

“Nuk ka qene e lehte”, Fatma Methasani flet per shtatzenine dhe…

11
SHPËRNDAJE

Pasditen e sotme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”.

Në një intervistë me gazetarin, Eraldo Rexho, Fatma ka folur për herë të parë për shtatzëninë dhe ka treguar se nuk ka qenë aspak e lehtë.

Fatma u shpreh se në fillim i është dashur të ushqehet vetëm me bukë, djathë dhe domate, pasi ushqeimet e tjera nuk ia pranonte stomaku.

Megjithatë kjo periudhë ka kaluar dhe tani Fatma dhe Alfio po mendojnë për emrin e vogëlushit.

The post “Nuk ka qene e lehte”, Fatma Methasani flet per shtatzenine dhe… appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.