Ballina Showbiz Nuk ka ndryshuar shumë! E dashura e Feros hap arkivat, zbulon si...

Nuk ka ndryshuar shumë! E dashura e Feros hap arkivat, zbulon si dukej vite më pare (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Emri i modeles Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media për shkak të karrierës së saj si modele dhe romancës me reperin Fero.

----

Ajo është modele por famën më të madhe e mori kur u bë publike lidhja e saj e dashurisë me reperin e njohur, Fero.

E kuptuar se është fjala për Arbenita Ismaijlin, e cila së bashku me Feron, janë shpesh në qendër të medias online për shkak të ndarjeve, ribashkimeve dhe zënkave të shumta.

Por modelja seksi tërheq herë pas here vëmendjen me pozat e saj provokuese duke na treguar pamje të ndryshme gjatë seteve fotografike që realizon në shumë shtete të botës.

Por, së fundmi Arbenita ka hapur arkivat dhe ka publikuar një foto nga periudha e gjimnazit. Një mikeshë e saj i ka dërguar një foto të disa viteve më parë dhe 21-vjeçarja duket se nuk ka ndryshuar shumë.

----- ----